גרנד סלאם ירושלים יתקיים ב-19 במאי באצטדיון האתלטיקה הלאומי גבעת רם. מדובר בתחרות ברמת SILVER , שתגיע לראשונה לישראל ולירושלים ותיערך באופן מסורתי מדי שנה. התחרות צפויה למשוך אליה אתלטים בכירים רבים מאירופה בפרט ומהעולם בכלל. זאת התחרות הבינלאומית השלישית שמתקיימת בישראל אחרי שאיגוד האתלטיקה בישראל ועיריית ירושלים אירחו את אליפות אירופה U18 ביולי 2022 ואת אליפות אירופה U20 באוגוסט 2023 וזכו למחמאות רבות.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.Ok